TYDZIEŃ W OBIEKTYWIEAż niewiarygodne jak ten czas szybko płynie. Jeszcze niedawno myśleliśmy o świętach, a tu już czas powrócić do pracy. Święta to taki czas, gdy mogę wbrew pozorom zwolnić. Nie należę do osób, które przed świętami robią wielkie porządki, piorą firany (tak poza tym to ich nie posiadam jak na razie), myją okna, bo tak trzeba i generalnie szaleją. Owszem przed świętami ogarnęłam dom i to z wielką przyjemnością, ale bardziej z racji pogody i słońca, które dało mi wielkiego kopa do pracy. 
Święta to dla mnie przede wszystkim czas spotkań, zarówno z rodziną jak i bliskimi znajomymi. Staramy się tak sobie wszystko zorganizować, aby odwiedzić tych dla których na co dzień nie mamy zbyt dużo czasu. Powody są różne, brak czasu, odległość, ale dzięki takim dniom pewne rzeczy stają się możliwe do zrobienia. Zapraszam Was zatem na mały przegląd tygodnia w zdjęciach.

Nawet w wolne dni budzę się stosunkowo wcześnie dzięki czemu mam okazję wypić kawę w łóżku. Jest to czas, który cenię sobie najbardziej. Na zdjęciu przedstawiam moją nową filiżankę o której wspominałam  tutaj (klik)


Rozpoczęłam również sezon na podlewanie i jak ja to mówię wietrzenie kwiatów na tarasie. Pomocnica jak zawsze w pobliżu
Przyjemne wieczory pod kocem i nadrabianie internetowych zaległości


W tym miejscu chciałabym polecić Wam film "Miłość", który opowiada o kochającym się małżeństwie z 50-letnim stażem. Ich problemy zaczynają się wraz z postępującą chorobą Anny. Piękny, życiowy i wzruszający.


Nowy kolor, tym razem nieco ciemniejKocham poranki i  ten czas dla siebieŚwiąteczne wyjazdy i rodzinne spotkania


Torebka : Venezia (czarnego modelu niestety już nie ma, ale jest taki (klik), spódniczka: Top Shop 

W odwiedzinach u znajomych
Przyjemnego tygodnia
Ściskam 
M.

2 komentarze:

  1. A ja pożyczę przyjemnego weekendu!!!Też rozpoczęłam podlewanie kwiatków na świeżym powietrzu i oczekuje na wiosnę w pełni:) pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Również życzę przyjemnego i wiosennego weekendu :)

      Usuń

Copyright © 2014 puchowa czapka , Blogger